Szyby samochodowe

Serwis

Serwis Szyb samochodowych

Serwis Szyb samochodowych

Usługi serwisowe

Zajmujemy się wymianą szyb samochodowych zarówno szyb czołowych jak i tylnych i bocznych. Ponieważ szyby to nasza pasja wymieniamy szyby we wszelkich pojazdach lądowych, morskich i powietrznych.

Zawsze doradzimy i pomożemy. W przypadku samochodów czasem nie jest konieczna wymiana, a wystarczy naprawa szyby czołowej. Pozwala to zachować oryginalną/dotychczasową szybę i zaoszczędzić pieniądze i czas oraz środowisko.
Najczęściej wymieniamy szyby w samochodach osobowych, busach i ciężarówkach, ale również wymieniamy szyby w maszynach rolniczych i innych w przedsiębiorstwach jak: wózki widłowe, suwnice, dźwigi i inne.

Wykonywaliśmy montaże również w jachtach, statkach, samolotach typu Cesna, pociągach, pojazdach wojskowych, amfibiach i innych nietypowych i niespotykanych na co dzień.
Montujemy również szyby kuloodporne i pancerne.

Współpracujemy z firmami, które produkują szyby na zamówienie klienta np. do samochodów antycznych i innych nietypowych.
Realizujemy również zamówienia na uszczelki niedostępne na rynku, zgodne ze specyfikacją klienta jak np. uszczelki do VW T1 z 1965 r.

Serwis Szyb samochodowych

Serwis Szyb samochodowych